Nazwa forum

Opis forum


#1 2009-06-11 13:13:49

Eryk123

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-09
Posty: 99999999
Punktów :   

istoty mistyczne

Jedno rożec - Jednorożec co zwierze o wyglądzie konia, z rogiem na czole. Są to istoty dumne, łatwo je obrazić. Nie dają się dosiąść nawiet zaufanemu elfowi, człowiekowi. Są to istoty trochę mniej inteligentne niż ludzie. Są bardzo szybkie i dość odważne w walce. Walczą tylko wtedy, kiedy jest to konieczne, tak to są strasznie płochliwe. Strasznie się przechwalają. Jak kogoś polubią, to nie widać tego po nich. Nie umieją mówić (rżą jak konie) porozumiewają się tylko z końmi i zwierzętami pokrewnymi. Żyją w lasach i na mokradłach. Zostało już niewiele jednorożców, to przez ich cenne rogi. Występują  najczęściej w kolorze białym, bardzo rzadko w czarnym (jak są w czarnym kolorze mają białą grzywę i ogon), nigdy w kolorze brązowym. Wciąż niewiele wiem o jednorożcach, inni na pewno wiedzą więcej, Ja wiem dużo o smokach ( w poprzedniej notce, napisałam tylko kawałek ze swojej wiedzy o smokach).



Kotoły - Możliwe, że słyszeliście już o kotołakach. To zwierzęta o kształcie kota, tylko mają grube łapy i ogon, dwa wystające, przednie zęby, i są trochę większe, występują tylko w kolorze czarnym. Są szybkie i sprytne, o wielkiej równowadze. To istoty bardzo inteligentne i strasznie niesforne i niezależne, lecz pomocne, jak na swój sposób. Mieszkają w górach i lasach, czasem na łąkach. Lubią przebywać w towarzystwie człowieka, ale ostatnio unikają ludzi, ciekawe dlaczego. Porozumiewają się za pomocą myśli, i tylko stymi, co według kotołaków, na to zasługują. Jest coraz mniej tych przepięknych istot, nie wiadomo dlaczego.


Smoki - Każdy z was słyszał różne rzeczy o smokach, wszystkie te historie mają choć trochę prawdy. Smoki to mądre istoty, nie są sojusznikami ludzi (chociaż niektóre smoki przyjaźnią się z ludźmi), ale też nie są wrogami. Niektórzy uważają, że smoki to bestie, w pewnym sensie mają racje. Złe smoki, to smoki opętane przez złe duszę, albo są złe z własnej woli, lub to smoki zombi (smoki ożywione po śmierci). Jest wiele ras smoków. Smoki mówią (wiem, że to dziwne, ale tak jest), chociaż niektóre porozumiewają się telepatycznie. No, to wszystko o smokach, może kiedyś opowiem o jakiejś konkretnej rasie. No to wszystko.

Offline

 

#2 2009-06-11 13:30:24

 Redmaster

Jam jest Smok

Zarejestrowany: 2009-06-10
Posty: 99999999
Punktów :   

Re: istoty mistyczne

He he fajne!


http://th.interia.pl/51,b96c532712104268/czarny49az2.jpg
''Smoki to potężne stwory które żyją na tych ziemiach'' - Pradawni magowie cienia. UWIERZ!
''Gdy zobaczyłem jego wielkie żółte, świecące się oczy zemdlałem'' - Ostatni paladyn. UWIERZ!
''Z jego paszczy wybuchł ogień!'' - Podróżnik który miał bliskie spotkanie ze smokiem. UWIERZ!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.psychoug.pun.pl www.biologia-up.pun.pl www.pzd.pun.pl www.proana.pun.pl www.burningelitelegion.pun.pl